STREFA PRACODAWCY

Czy Twoja firma potrafi temu sprostać?

Nieustanny rozwój firmy, nowe projekty i inicjatywy, sezonowość produkcji…
To wyzwania przed którymi stoi każda prosperująca firma.
Takie zmiany wymagają nowych i właściwych pracowników w wyznaczonym czasie.
Niech nasze rozwiązania zwiększą atrakcyjność i elastyczność Twojej firmy.

Przekonaj się, co osiągniesz dzięki współpracy z nami:

Twoja rola jako naszego klienta sprowadzi się wyłącznie do określenia ilości i kwalifikacji pracowników oraz ustalenia okresu, na jaki mają zostać zatrudnieni.

Gwarantujemy elastyczność zatrudnienia.

Dostarczamy odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze, przez redukcję kosztów zatrudnienia.

Oferujemy obsługę kadrowo-płacową

Elastyczność

Dostarczamy odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów. Staramy się zrozumieć misję i atmosferę firmy, aby móc jak najefektywniej dobrać odpowiednich ludzi i takich właśnie zapewniamy. Potrafimy z właściwą efektywnością określić predyspozycje kandydata i jego dopasowanie do środowiska pracy.

Oszczędność

W zależności od popytu, ilości zleceń, sezonu czy rotacji jesteśmy w stanie zmniejszyć lub zwiększyć poziom zatrudnienia. Bierzemy pod szczególną uwagę bieżące potrzeby, tym samym chroniąc cennych stałych pracowników. Prowadzimy również pełną obsługę administracyjną zatrudnionych przez nas ludzi, co stanowi dużą oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów. Zwalnia ich to z obowiązku wypłacania wynagrodzeń dla pracowników tymczasowych, wydawania zaświadczeń oraz prowadzenia ewidencji zwolnień lekarskich.

Partnerstwo

Nie jesteśmy korporacją, w której za każdym razem rozmawiasz z innym konsultantem. Tworzymy małą, ale profesjonalną firmę, dzięki czemu nie tracisz czasu na przebijanie się przez struktury organizacyjne rynkowych kolosów. Masz pełny dostęp do naszych koordynatorów, którzy nawiązują bliską współpracę z zespołem. Dzięki temu jesteśmy pewni, że zatrudnieni przez nas ludzie w pełni pasują do profilu kandydata poszukiwanego przez Ciebie.

Doradztwo personalne

W skład usług, jakie świadczymy, wchodzi również doradztwo personalne. W ramach tej usługi nasza firma może zaoferować Tobie poszukiwanie pracowników, spełniających wcześniej ustalone przez Ciebie – jako pracodawcy – wymagania. Nasi wykwalifikowani doradcy personalni, posiadający wiedzę zarówno z zarządzania, psychologii, jak i znający sytuację na rynku pracy, nie zajmują się tylko selekcją i rekrutacją kandydatów na określone stanowiska. W zakres ich obowiązków wchodzi także organizacja szkoleń, treningów i integracji dla pracowników.Usługi Doradztwa Personalnego świadczone przez naszą firmę MK Interim pomogą Tobie wyjątkowo skutecznie i szybko pokonać problem znalezienia odpowiednich kandydatów. Pomożemy podjąć Ci właściwe decyzje związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie.

Try&Hire

Usługa Try&Hire w pełni wpisuje się obraz tego, jak rozumiemy profesjonalną współpracę z klientem. Dajemy możliwość zapoznania pracownika z pracodawcą zanim podpiszą w pełni wiążącą umowę o pracę. Pracodawca w trakcie trwania okresu próbnego może sprawdzić czy w odpowiednim stopniu nowo przyjęty pracownik spełnia jego wymagania, wpisuje się w misję i kulturę organizacyjną firmy.Pracodawca ma prawo zrezygnować w każdym momencie trwania okresu próbnego z pracownika i MK Interim przysyła na jego miejsce nową osobę. Dopiero gdy będziesz pewien, że odpowiedni kandydat trafił do Twojej firmy, współpraca może zostać zawarta na stałe.