STREFA PRACOWNIKA

Jesteś studentem i nadal zastanawiasz się, czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką?

Od razu mówimy: dasz radę! Brak regularnego planu zajęć, absorbująca działalność w organizacjach studenckich czy realizacja pasji wymagają czasu i pieniędzy. Dzięki pracy tymczasowej i elastyczności jaką Ci proponujemy, będziesz w stanie pogodzić to wszystko ze sobą. To Ty decydujesz, czy chcesz pracować wieczorami, w godzinach porannym, a może wyłącznie w weekendy. Zdobędziesz cenne doświadczenie, przekujesz teorię w praktykę, a to zaowocuje szybszym rozwojem i lepszym startem po zakończeniu edukacji.

Co to jest praca tymczasowa?

Zgodnie z ustawą z dnia 9 lipca 2003 roku praca tymczasowa jest to forma zatrudnienia wiążąca ze sobą pracownika tymczasowego, agencję pracy tymczasowej i pracodawcę, który w tym wypadku jest nazywany użytkownikiem. Pracownik podpisuje umowę o pracę wyłącznie z agencją pracy tymczasowej i formalnie zatrudniony jest przez nią. U pracodawcy (użytkownika) wykonuje tylko swoje obowiązki. W takiej sytuacji pracownik i pracodawca nie są bezpośrednio ze sobą związani.Wszelkie kwestie związane ze szczegółami zatrudnienia reguluje umowa zawarta między agencją pracy tymczasowej a pracodawcą-użytkownikiem.

AKTUALNE OFERTY PRACY

REKRUTACJA

Rekrutacja w agencji pracy tymczasowej jest bardzo prosta. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie pracę. Czekamy!

Pierwszy etap jest prosty. Polega na zgłoszeniu się do nas, do firmy MK Interim. Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, do którego koniecznie dołącz swoje CV. Jeśli wśród licznych ofert znajdziemy pracę idealną dla Ciebie, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Jeżeli warunki zatrudnienia i oferowana przez nas stawka wynagrodzenia będą Ci odpowiadać, oznacza to, że osiągnęliśmy sukces. Po podpisaniu umowy jesteś już naszym pracownikiem. Takie formalności trwają od kilku godzin do około tygodnia.